دوشنبه ها روز پرستاری من از مادرمه ، صبح همراه چستر میام خونه ی مادری و تا شب اینجام ، البته که من کلا اکثر روزای هفته رو خونه ی مامانمم اما دوشنبه ها به طور اختصاصی از صبح تمام وقت در خدمت مادرم .

امروز صبح خیلی سختم بود از خواب بیدار شم ، با سختی بسیار دل کندم از تختخواب و وقتی چستر نگام کرد اولین جمله ای  که گفت این بود  ، چقدر زنم زیباست وقتی از خواب بیدار میشه . و با این جمله کلا خواب از سرم پرید

بعضی جمله ها میتونن انرژی کل روزتو تامین کنند ، کل هفته تو‌ حتی . همین جمله های عاشقانه ی یهویی . همین چقدر زیبایی های غیر منتظره .

من خیلی خوشبختم چون می دونم شوهرم چقدر دوستم و چقدر پشت و پناهمه ‌.

خلاصه که از صبح‌ خونه ی مادرم اینام و خواهری یه لباس شب زیبا داره میدوزه برام ، برای عروسی دختر عموی چستر که پنج شنبه ی این هفته است و از قضا عروسی مختلطه ‌‌‌. به همین خاطر یه لباس ماکسی بلند از جنس مخمل پولک دار مشکی قراره بپوشم چه زیبا بشم من

همین دیگه ، تا پستی دیگر خدا نگهدار 

+چستر بهترینم تو برای من خدایی ، پرستیدنی ⁦❤️⁩

با دوست گذرد زین پس

وقتی عشق سر ریز میشود از دل

بوی نرگسیم کل خونه رو برداشته

، ,ی ,چستر ,صبح ,خواب ,همین ,خونه ی ,خواب بیدار ,از خواب ,دوشنبه ها ,یه لباس

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داروخانه دکتر اصدق مجله اینترنتی پاپیون دلنوشته های ساناز خمیردندان آیین نامه دورکاری برای شرکت ها و ادارات دولتی در شهرهای درگیر کرونا وبلاگ شخصی جعفر لک زایی اینجا می‌نویسم... سرگرم باش دلـــ تنگــ امام زمان (عج) English is Easy