دیشب وقتی چستر اومد خونه ی مامان اینا واقعا خسته و کلافه بودم ، تقریبا هر‌ وقت صبح زود بیدار میشم از غروب به بعد دیگه حال زندگی کردن ندارم .

و دقیقا همون موقع بود که داشتم غذا میپختم برای شام و بسیار خسته و نالان بودم که چستر از توی پذیرایی صدام زد و گفت کمک نمیخوای عزیزم ، مادرم که کنارش نشسته بود به عزیزم گفتن چستر خندید ، چون مادرم سنش زیاد ، این قربون صدقه ها براش غیر عادیه ، چسترم گفت چرا میخندی مامان من عاشق این زنم ، خیلی میخوامش . و درست در همون لحظه خستگی آ از تنم رخت بست . چستر کمی خجالتیه ، اولا عادت به قربون صدقه رفتن تو جمع رو نداشت و بعد هر قربون صدقه کلی قرمز میشد از خجالت ولی چون من دوست دارم بخاطر من تغییر کرده و سعی میکنه ابراز علاقه کنه تو جمع ، هم تو‌ جمع خانوادگی خودمون که البته بیشتر تو‌ جمعی که فقط مامان بابامو خواهرام باشن هم تو جمع خانوادگی خودشون .و این تغیر برام خیلی دلچسبه .

خلاصه بعدشم ظرفای شام رو شست و کلی کمکم کرد . 

شب موقع خواب خیلی عصبی بودم از خودم ، از اینکه بخاطر یه صبح زود بیدار شدن انقدر کم انرژی و بی حوصله میشم . و چستر بهم‌ گفت که از این به بعد هر وقت خواستی بیدار شو . حتی ساعت ۴ بعد از ظهر . فقط وقتی از خواب بیدار شدی به کارات برس . گوشی و تی وی و بذار برای بعد از اینکه به کارای خونه رسیدی . این طوری هم‌ از خودت و‌ خوابت راضی هم‌از‌خونه اگه هر‌روز ی ساعت به خونه رسیدگی کنی  دیگه همیشه خونه تمیزه. خیلی ارومم‌ کرد با حرفاش .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گفت اشتباه از من بوده که خیلی زوم کردم رو ساعت خوابت  ، اگه خواب برات انقدر لذت بخشه هر  قدرکه دوست داری بخواب در روز . :))) 

و امروز ظهر که بیدار شدم کارایی رو‌ که چستر گفته بود انجام دادم ، یعنی تقریبا از وقتی بیدار شدم دارم کار میکنم . و تازه الان گوشی گرفتم دستم .

فردا مادر شوهر و پدر شوهر عزیزم میان و باید خونه مثل دسته ی گل باشه .

برم بخوابم‌ که فردا بازم کلی کار دارم .

راستی فیلم  روزی روزگاری در هالیودم دیدیم ، من اصلا خوشم نیمد . چند شب پیشم جوکر دیدیم ، از اون خوشم اومد. 

+چستر من خیلی خوبه که انقدر تو کارای خونه بهم‌ کمک میکنی ، انقدر درکت بالاست و نمیذاری من تنهایی خسته بشم از انجام کارا . تو بهترینی 

با دوست گذرد زین پس

وقتی عشق سر ریز میشود از دل

بوی نرگسیم کل خونه رو برداشته

، ,چستر ,بیدار ,خونه ,خیلی ,تو ,تو جمع ,قربون صدقه ,صبح زود ,بعد از ,زود بیدار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

server66 با ما از سفر خود لذت ببرید آویده وبلاگ فروشگاه فایل پی استور ساختن باشگاه ورزشی خانگی راهنمای جامع انتخاب و رزرو هتل در کیش آسمان ارغوانی ! طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل ♻️✔نرم افزار کامپیوتر✔♻️ تحلیل و نمایش آثار هنری مطرح جهان