بعضی وقتا انقدر دوست دارم که دلم میخواد بچسبم‌ بهت و ذره ذره وجودتو ببلعم. 

انقدر خواستنی و‌ شیرین و فوق العاده میشی برام که سخت میتونم‌ خودمو کنترل کنم و یه لقمه ات نکنم‌.

میدونی به نظر من تو شیرین ترین مرد دنیایی ، با پوست سفید و‌خوش مزه ات . ببخش که کبودت میکنم هی . هر چی میمکم ازت سیر نمیشم . 

امشب واقعا اگه میتونستم و اگه تو ماهیت وجودیت خوردنی بود ، بی شک با لدت فراوون میخوردمت . تا آخرین قطره ی وجودتو نوش جان میکردم .

چستر قشنگم ، من عاشقتم‌. عاشق نوازش کردنت وقتی سرتو‌ گذاشتی روی پام ، عاشق نگاه کردن به صورتت وقتی داری تلویزیون نگاه میکنی ، عاشق تک‌تک لحظه هاییم که کنار تو نفس میکشم و عشق میکنم .

راستش من بیشتر و بیشتر عاشق مژه هاتم ، مژه های بلند و‌قشنگت . همیشه با خودم میگم کاش مژه های بچه هامون به تو برن ، چشماشون به تو برن ، ابروهاشون به تو برن ، هوش و استعداد و شعورشون به تو‌ برن .‌ اصن من باید ۴تا بچه به دنیا بیارم کپی پیس تو ، چهار تا کمه البته باید هزار تا بچه به دنیا بیارم شکل تو‌. اخلاق ، رفتار و منش ، معرفت ، تواضع و همه ی خوبی آت باید هزار بار در دنیا تکثیر بشه . تو نباید هیچ وقت تموم بشی . باید خوبی آی تو‌ توی دنیا‌ موندگار بمونه . 

چشات :)) مژه هات :)))))

ماشالا ماشالا :))))) 

خیلی میخوامت چستر عزیزم ، خیلی کیف میکنم از زندگی کردن کنارت .

اشنایی با تو بزرگ ترین موهبت الهی بوده که نصیب من شده . ایشالا تا هزار سال کنارت زندگی کنم به خوبی و‌خوشی و شادی و‌سلامتی .

امشب از اون شباست که دلم‌ میخواد همش قربون صدقه ات برم ، که البته رفتم و چون خیلی خوابالو بودی گذاشتم بخوابی که صبح بد خواب نشی . اما اگه به خودم بود تا صبح باید قربون صدقه ات میرفتم و‌نوازشت میکردم تا حق ذوق امشبم برات ادا بشه .

خیلی دوست دارم ، از همه ی دنیا بیشتر .

الان که از اول این پستو خوندم ، یه نفس عمیق‌ کشیدم . یه نفس عمیق از سر آسودگی ، آرامش . از سر اینکه وای خدای من چقدر خوشبختم . چقدر کنار مرد زندگیم حالم خوبه . چقدر مرد زندگیم فوق العاده است که من انقدر‌ کنارش حالم عالیه . یه نفس عمیق کشیدم و خدارو‌شکر کردم بخاطر زندگیم‌ ، زندگی که باید قدر دان تک تک لحظاتش باشم‌.

+خدایا شکرت بخاطر همه چی ، دوست دارم و کنار خودمو چستر حست میکنم .

+چستر ، امشب خیلی قربون صدقه ات رفتم اما بازم کمه ، بازم‌ نتونستم‌ احساسمو‌ نسبت بهت بیان کنم.بدون که بی نظیری برام .

+راستی الان یه هفته است که هر‌ روز ۲۰ دقیقه حلقه میزنم‌. اول هفته دور کمرم ۷۷ سانت بود ، امشب گرفتم ۷۵ سانت شده و بسیار خوشحال و‌ به‌ خود مفتخرم :))))

با دوست گذرد زین پس

وقتی عشق سر ریز میشود از دل

بوی نرگسیم کل خونه رو برداشته

، ,تو ,ات ,یه ,خیلی ,  ,برن ، ,تو برن ,صدقه ات ,قربون صدقه ,یه نفس

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

«بقچه» دانلود خلاصه کتاب آمار و احتمالات علی دلاور پویشگر علمی-سرگرمی 700server فروشگاه حلزون گروه کار و فناوری تــــــکاب آموزشی صدای سکوت بهترین دبیر فیزیک کنکور