امروز  زن زندگی بودم .

خونه رو برق انداختم و ورزش کردم .

یاد گرفتم حلقه بزنم ، خیلی تلاش کرده بودم قبلا هر دفعه ناامیدانه رهاش میکردم . امروز اما بالاخره تونستم . 

از همه ی امروز بگذریم ، در حال حاضر خیلی غمگینم ، اونم بخاطر اینکه چستر به حرفام گوش نمیده . یعنی گوش دادن به حرفامو بلد نیست . چندبار تاحالا بهش گفتم اما اهمیت نمیده . چند شب پیش که داشتم ی داستانی رو براش تعریف میکردم اونم با کلی شوق و ذوق ، با چشمای خواب آلود نگاهم میکرد و من منفجر شدم . خیلی بدم میاد وقتی دارم حرف میزنم برای کسی ، بی حوصلگی نشون بده یا بادقت گوش نده . از زمان بچگی این طوری بودم . خیلی وقتا سر همین موضوع م دعوام میشد و تا چند روز باهاش حرف نمیزدم .

همون چند شب پیش که منفجر شدم به چستر توضیح دادم که وقتی براش داستان یا خاطره یا هر چی تعریف میکنم ، نیاز دارم با دقت به حرفام‌ گوش بده . خیلی کش ندادم انفجار و نذاشتم قهر از هم بخوابیم .

اما امشب دوباره اون اتفاق افتاد . داشتم براش استوری آی دنباله دار ی آدمو میخوندم که خیلی این روزا فکرمو درگیر کرده ، یهو گوشیشو گرفت دستشو مشغول خوندن پیامای تلگرامش شد . یعنی اون لحظه از خودم متنفر بودم .دوباره منفجر شدم اما این دفعه با عمق بیشتر . حس میکنم دلم شکسته . خیلی حس بدی دارم .چستر خیلی سعی کرد از دلم در بیاره اما موفق نشد .

خیلی غمگینم .خیلی زیاد .

الانم چستر خوابه .خوشبحال مردا ، زنشون و ناراحت میکنن و‌ راحت خوابشون میبره . بدون اینکه حتی به این فکر کنن که وقتی خوابن اون زن در چه حالیه . 

با من گوش بدید :(((

با دوست گذرد زین پس

وقتی عشق سر ریز میشود از دل

بوی نرگسیم کل خونه رو برداشته

خیلی ,، ,چستر ,ی ,شدم ,براش ,منفجر شدم ,شب پیش ,چند شب ,پیش که ,با عمق

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

افشین نوروزیه (Afshin.Norouzieh) مدرسه ایران پلی آلومینیوم کلراید چطور از تره بار خرید کنیم؟ سئو حرفه ای فروشگاه های اینترنتی / 09122341838 بیت کوین یار صنایع کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک نساج یار کتاب تئوری اقتصاد خرد یوسف فرجی 48ZM2TU